Anasayfa » Sohbet Hattı » Turkcell Sohbet Hattı Numarası

Turkcell Sohbet Hattı Numarası

Sohbet Numarası

Sohbetin en zevkli doruğunu başka nerede yaşayabilirsiniz ki değil mi? Kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğim bu durum sizi bir psikolog gibi rahatlatacak ve çok mutlu edecektir. Herkes kız arkadaşıyla telefonda seks sohbeti yapmak ister peki ya utanır iseniz bir de o kısmı var bu işi kesinlikle ilişkinizde değil profesyonel bilirkişilerle yapmanızı isterim. Turkcell sohbet hattı numarası tarifeleri biraz daha diğerlerine göre dakika basında 10 kuruş fazla olan GSM türüdür.

Numaraları bulmak hiçte zor değil belli başlı sitelerde yer alan konularda bu numaralar pekte mevcut, bayanları her daim hazır olan bu şirketlerde istediğiniz gibi telefon seksi yapabilirsiniz, hatta arkadaşlık bile kurabilir dışarıda da görüşebilirsiniz. 0850 hatların en belirgin özelliği ise her GSM operatörüne açık olmasıdır dakika da ucuz bir miktar kesen şirket bu ücreti kesinlikle sizden değerli bulmuyor.

Bu konuşmaları seven insanların çoğu bu rakamları önemsemez, çünkü eğlenceli keyifli dakikaları herkes yaşamak ister. Birçok alanda faaliyet gösteren sohbet hatlarında sadece seks değil, dertleşebileceğiniz bayanlarda çok tabi. Her türlü kategoride bulabileceğiniz alanda eş cinsel erkekler için bile var. Cinsiyet isteğini açığa vuramayıp utanan insanların çoğu burada kendini gösteriyor diyebiliriz.

Sohbet Hattı

Telefon da direk hemen seni boşaltmak amacında değil. Numaraları araştırmak için 0850 hatları arayarak da öğrenebilirsiniz ve daha farklı sitelerde de numaralar zaten mevcut. Bu işi asıl yurt dışında yapmak gerek çünkü bazı firmalar devlete dayanarak çalışıyor ve konuşan insanlardan para talep etmiyor. Ay sonu gelince de firmalar devletten ücret alıyor.

GSM numaralarının birçok alanda farklı kullanıldığı gibi sohbet hattı kısmında da kullanıldığını söyleyebiliriz. Sabit hat kabul etmeyen sohbet hatlarının uygun fiyatlarının çoğu da turkcell sohbet hattı numarası olarak internette aranmasıdır.

Eğer ücretlere takılmam diyorsanız, tarifelerden yola çıkmanızı her konuda öneriyorum arkadaşlar. Dakika başı fiyat değil de saat yönüne dayanan paketler bu iş için herkese daha uygun geliyor. Bu kadınların sizi boşaltacakları tahminen bir süre seks hikayeleriyle toplam 15 dakika çünkü bunlar işin cidden ekmeğini yemiş insanlar.