Anasayfa » Sohbet Hattı » Telefonda Seks

Telefonda Seks

Telde Sıcak Sohbet

Cinsellik aşk ile tutku ile şehvet ile en önemlisi ön sevişme ile başlarsa tam da o esnada birbirlerine ne hissettiğini fısıldayarak kulaklarına sıcak nefesleriyle söylerlerse işte yaşanabilecek en has seksi hatta en babasını yaşarlar. Ten uyumu gibi yatakta sohbette seksin vazgeçilmez bütünüdür, mesela kadınınızı soyun ama bunu dümdüz değil anlatarak şu şekil örnek olabilir, tabi sizin de eklemelerinizle bütünleşip seksin fevkalade olması size bağlı. Herkesin seks hayatı aynı olamaz kişinin çok dinç ve açık net ne istediğini biliyor olması yeterli değil emin olun, aynı şekilde arkadaşınızın da bunu istemesi gerek ya da utanıyorsa alışması size bağlı ona bunu sevdirin ne kadar zevkli ve uzun süreceğinden bahsedin.Sevgilim şuan seni hissediyorum ve soyuyorum, sevgilim şuan seni öpüyorum yahut yalıyorum vs gibi o esnada yaşadıklarınız ya da yaşattıklarınız, ufak bir dokunmayı bile azda çiftiniz kabaca sert seviyor ise süslemek size kalmış işte seksin başlıca temellerin den biride telefonda seks, ateş arttıkça çiftler hızlandıkça konuşmalar da bel altı tahrik edici devam edilirse boyut şiddetini artırır klasik yerine gerçek seksi yaşamış olursunuz, söylemesi bizden.

Telde Sex

Evrende yeme içme gibi ihtiyaç haline gelen aslında ihtiyaç ile beraber enerjimizi de zinde tutan seks doğanın kanunu olduğundan sadece temas değil bunu ikiye katlamanız için seks esnasın da telefonda seks beraber yapılırsa hazzın doruklarına ulaşırsınız. Çiftler yatak odasında namahremi kaldırıp utanmadan anlatırlarsa hatta bunu kelimelere dökerek yaparlarsa çok fena bir şey ortaya çıkar, üst en üst seviyede kibarca değil kabaca hatta seks esnasın da çiftler birbirlerine terbiyesizce bile konuşsalar bu normal hayatta ki sohbetlere benzemez emin olun.

Daha da uçları isterseniz bulunduğunuz ortamın dışında gibi hayal edip o an arsız bir şekilde hızlanıp hayal gücünüzü de ekleyerek partnerinizi çıldırtabilirsiniz ve tam anlamıyla orgazm yaşar ve yaşatırsınız. Kadınlar olsun erkekler olsun yatak ta mutlu olmuyor mutlu da edemiyor ise ilişki sıradanlaşmış ve yeni bir heyecan arayışına gidebilir buda partneri değiştirmekten geçer, siz siz olun yatak odasını tek olarak ve rahatlama olarak değil çift olarak mutlu olma odası gibi odaklanırsanız yeni arayış içine girmenize gerek kalmayacaktır, Şunu da söylemeden geçmeyelim aşk ı ayakta tutan sekstir.