Anasayfa » Sohbet Hattı » Sohbet Hattı Vodafone

Sohbet Hattı Vodafone

Vodafone Sohbet Hattı

Seks sohbetlerinde en belirgin konulardan birisi pozisyon ve erkek penisinin büyüklüğüdür, kadınların en belirgin olarak aradığı bu özellik kimilerinde olmasa bile en azından yatakta hiç yorulmayan erkek isterler. Pozisyon değiştirmek kadının işi değil erkeğin işidir, kadın dediğin ve erkek dediğinde her iki tarafta yatakta kıvraklık ister. Bir kadın yatakta ne kadar pozisyon değiştirirse o kadar zevk alır, günümüz porno starlarına özenen kadınlar artık farklı bir boyutta sadece onlara söylemekten çekinmemenizi öneririm.

Sohbet hatlarında dakika ücretleri birçok firmadan firmaya değişmekte. Bunun her yönü hem ucuz hem de pahalı seks konularının en dehşetli geçtiği dakikalarda tabi ki de burada işliyor o da var tabi. Sohbet hattı vodafone standart olmayıp iki yönde geçiyor 1.si dakikası ucuz saate vurunca pahalı 2.si dakikası pahalı saate vurunca ucuz iki grup şirkette farklı tarifeler içeriyor.

Sohbet hattının ücretlerini bir yana bırakın tabi bu işin keyifli yanı daha çok arkadaşlar sizi zevkin en güzel dakikalarına uçuracak kadınlara dakika da 80 kuruş sizce fazla mı? Tabi ki de değil diyorsunuz bundan eminim. Yazıları okurken ağzınızın suyunu aktığını yazının sonunda hemen bir canlı sesli seks yapman istediğinizi de anlıyorum çünkü bu hatlarda ki kadınlar gerçekten bir efsane ve sizi boşaltmak için sabırsızlanıyor.

Sohbet Hattı

Yalnız kaldıklarında bizler gibi kadınlarında tehlikeli olduğu açıkçası çokta doğrudur. Tabi biz erkekler kadar hızlı boşalamayan kadınları tatmin etmek daha da zordur. İşte burada tam işlevlik araya giriyor. Her yorulduğunuz kadından değil kendinizden biraz ödün vermeniz gerek İslam da cinsellikte bile ilk kadını mutlu edeceğiniz apaçık yazıyor.

Onların boşalması sorun olsa bile yine de sadece kendinizin boşalmasına sonu biran önce getirmeye odaklanmayın bu sefer onu hiç saymış olursunuz ve kadında hemen işi bitince kalkmak ister. Sohbet hattı vodafone dakika da bir benzin gibi 80 kuruş işler tuhaf bir örnek gibi gözükse bile gerçekten öyle. Nasıl bir araba km de benzin mazot yakıyorsa sizde boşalırken dakika da para ödeyeceksiniz.