Anasayfa » Canlı Sohbet » Sohbet Hattı Türk Telekom

Sohbet Hattı Türk Telekom

Sohbet hattı Türk Telekom tehlikeli arkadaşlar hiç bulaşmamanızı öneriyorum çünkü artık iş halktan çıktı devlette diyoruz. Türk Telekom kullanan arkadaşlar ne yapacak derseniz internette çevrimiçi mobil IP nasıl değiştirilir kısmından belki istediğinizi bulabilirsiniz. Eğer gerçekten hiç hatasız kayıtsız ben mutlu olmak istiyorum diyorsanız 0043 veya 0850 hatlarını çevrimiçi kontör yükleyip telefon uygulamaları var sizin numaranızı gizli tutacak ve kimlik bilgilerinizi ele vermeyecek. Açık hatlar hala dışarıda mevcut bir aylığına alıp bu tarz işlerde bunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Seks film sitelerin ölüm meleği olan Türk Telekom hepsinin canına okuyarak izlenmeleri düşürmeye çalışıyor. Türk Telekom sohbet hatlarında ücretlendirmeler yasak sadece telefon IP bilgilerine dikkat etmeniz gerek yoksa eğer faturalı hat kullanıyorsanız Türk Telekom sizi fena pisleyecek diyorum.

Türkiye’de birçok hatta her porno ve seks sitesini yasak altında tutan bu devlete bağlı firma insanları hiçte düşünmüyor. Sohbet hattı Türk Telekom gün geçtikçe bu konuyu ele alarak ciddi anlamda insanların huzurlarına el koyuyor. Ama tabi ki de biz Türk’lerin bu sevdadan vazgeçmeyeceğini IP değiştirerek bulacağımızı da bilmiyor.

Eğer fazla param yok ama yinede bu zevkten mahrum kalmak istemiyorum diyorsanız kesinlikle tarife uygulayan şirketlerden paket almanızı tavsiye ederim. Bu şirketler tamamen olgunca profesyonel mecraya ulaşmışlar amaçları sadece para değil. Karşısındaki müşterinin de mutluluğuna önem vermektedir.

Bu konuya açıklık getirecek olursak Türk Telekom kesinlikle bu sitelere engel koyduğu için arama yaptığımız da hat düşecek ya da ceza olarak size dakika başına faturaya yansıtarak ay sonunda sizi ağlatacak. Tarifelerde 60 dakikası üzerinden hesaplanılarak giden şirketler işi biraz daha profesyonel hale getirip en çok seçilen olmak istiyorlar. O yüzden işlerini tarifelere dönüştürerek müşteri çekmektedirler.

İki yöntemin arasında çok fark olmasa da akla yatan kesinlikle tarifedir. Nede olsa bu bir zevk işi dokunamadığın birisine neden o kadar para vereceğiz ki değil mi? Sizde benim gibi düşünüyorsanız kesinlikle kazanacaksınız emin olun bu alanlarda deneyimi olan kişilerle çok konuştum ve bilgilerimi size aktarıyorum.