Anasayfa » Sohbet Hattı » Sesli Sohbet Hattı

Sesli Sohbet Hattı

Her şeyin para olduğu bir ülkede yaşadığımızı düşünürsek kesinlikle bu konular sizi zorlayabilir. Resmiyette ve yasal işlemlerde sayılmayan ve haksız yere edilen kazanç sesli sohbetler. Aslında ülkemizin bu kadınlar sorunları yüzünden kesinlikle devletle çalışılması gerek. Kadın bulamayan erkek genelevine gidecek diye bir şey yok her yaşta bir erkek veya kadın karşı cinsiyetini bulabilir sadece istesin ve sosyal mecraya katılsın. Facebook ve instagram gibi sosyal program uygulamalarında kadın bulmak zaten sizi hiç zorlamayacaktır. Sadece dediklerimi yapmanız gerek.

Bur da anlamanız gereken husus şu sadece seks konuları içermeyen bu sesli sohbet hatlarında karşınızda ki bayanla dertleşebilir, konuşabilir, kendisi ile arkadaşlık bile kurabilirsiniz. Bunu ön görmeyen firmalar sizin üstünüze gelmeyecektir emin olun. Diğer sohbetlerimde dediğim gibi paranız yoksa bu konuyu okumayın bile derim çünkü bu sistemlerin çoğu paraya yönelik yapılmıştır. Tabi ki de paraya yönelmeyenler de ücretsiz verenler de vardır ama ülkemizde olduğunu hiç duymadım açıkçası bunu sizin için araştıracağım.

Sohbet hattı herkesin bildiği olarak konuşursak kesinlikle seks yapılan sesli sohbetin altında kalır ve herkes ön yargı ile yaklaşır. Arkadaşlar sesli sohbet hattı kesinlikle bir seks mecrası altında toplanmaz. Bu şirketlerin çoğu size der ki eğer bir dost arıyorsanız kendinizi yalnız hissediyorsanız yardımlarımızı alabilirsiniz.

Konumuza gelecek olursak sesli sohbet hattı sizi büyüleyebilir ama unutmayın ki, sizinde onlarla arkadaşlık kurmanız için bir çeşit para büyüsü öğrenmeniz gerek değil mi? Param yok diyorsan zaten uzak duracaksın diğer konularda sosyal mecraları bahsetmiştim hatırlıyorsanız orda sosyal faaliyetiniz ne kadar aktif olursa o kadar kız düşürmeniz iyi olacaktır o yüzden dikkat edin ve hedefinize odaklanın beyler bayanlar.

Gittiğiniz bir yerde telefonlarda mesaj atmaya ve film izlenmeye gömülmeyin. Yemek yediğiniz, sinema da film izlemeniz, değişik sosyal aktivitelerde gözükmelisiniz ki onlar da instagram konumları ile sizleri bulsunlar. Yaş yetmiş iş bitmiş demeyin. Sosyal uygulamalarda herkese yer var kesinlikle deneyin. Kayıt olması ücretsiz olan programlar ‘Mark’ tamamen herkes için uğraşmış ve denemiştir. Bulacaksınız eminim.