Anasayfa » Telefonda Sohbet » Orospu Numaraları

Orospu Numaraları

Azdırıcı sayfalar oluşturan arkadaşlar bu işi dolandırıcılık ticaretine dökmüşler yalnız yönlendirdikleri numaralar karşı taraftan gelen ses sekreter sesi ve sizde orijinal birisiymiş gibi konuşuyorsunuz. Bu tarz numaralarda dikkat etmeniz gereken nokta ona soru sormaktır.Google’da en çok konuşulan ve aratılan ismi orospu numaraları olup bunun devamı da gelmektedir. Bu numaraları internette değil de 0850 veya 0043 hatları gibi olaylarda bulabilirsiniz çünkü bunları diğer konularda da belirttim arkadaşlar.

Belki de sesi güzel altmış yaşında bir kadınla konuşuyorsunuz bilemezsiniz değil mi? Telefonunuza gelen çağrıları fazla dikkate almayın çünkü onlar otomatik sisteme ait olup eğer bir de faturalı iseniz telefonu açtığınızda ücreti tamamen sizden kesen bir sistemdir bunu yasal yönlerden yapmasalar da sizi burada uyarıyoruz. Birkaç soru sorarak gerçek mi değil mi anlaşılır. Facebook ve İnstragram gibi sitelerde bu numaralar çok yaygın hale geldi hatta bazı şifre kırıcı (HACKER) gibi arkadaşlar sponsorlu reklamlar bile veriyor onları cidden tebrik etmek gerek. Bu şirketler aylık milyonlar kazanırken sizde bunun içinde olanlardansınız, bu işi profesyonel yapan kadınlarla görüşüp işinizi daha kolay hale getirmektense siz sesli para ödemeyi tercih ediyorsunuz bu da açıkçası çok mantıklı değil.

Bu konuyu ilk defa bu sitede işlemek deneyimli olduğumuz anlamına da gelmektedir. Sohbet hattı numaraların çoğu bu işi dolandırıcılık için yapsa da siz bu olaylara fazla takılmayın dediğim gibi eğer sohbet esnasında kimlik bilgilerinizi istemiyorsa ve kredi kartı bilgilerinizi istemiyorsa sorun yoktur. Orospu numaraları çokta artık aktif değil he bunu nasıl keşfederiz onu da dile getireyim. Sosyal mecrada yeriniz olması gerek bu bir, ikincisi sosyal aktifliğiniz bol ise düşüremeyeceğiniz kadın yoktur. Biraz araştırarak yoğunlaşarak istediğiniz kişilere özgürce mesaj atarak bu olayları gerçekleştirebilirsiniz.

Geçen ay toplam 106.637 bin civarı insanın sohbet hattı yaparken kredi kartını bilgilerini alkollü olarak verdiği ve dolandırıldığı bir ülkede yaşıyoruz. Sohbet esnasında rahatlığınızı biliyorum kesinlikle vazgeçmemek istiyorsunuz o an belki de boşalmanın keyfini yaşıyorsunuz ama bu konuyu fazla abartmamanız tavsiye bu işi görüntülü deneyin derim.