Anasayfa » Telde Sex » Gece Sohbet Hattı

Gece Sohbet Hattı

Kadını mutlu etmek kolaydır sadece kendisini önemli hissetmesinde biraz yardımcı olmak gerekir bu durumda erkeklerin acele etmemesi gerek çünkü hemen yapıp bitireyim kavramı sadece aranızdaki ilişkiyi bitirir bu ilişkinizi yıpratır ve sizi darmadağın eder. Gece sohbet hattı zevklerin en güzel yaşandığı vakit olup erkekleri kudurtan en eğlenceli vakitlerdir bu vakitleri iyi değerlendiren biz erkekler çok yaramazız.

Canlı seks sohbet hatlarının en güzel yanı da gece yapılan sohbettir. Erkeklerin en çok azdığı vakitler ya sabah kalktığında ya da akşam yatağa yattığında. Çünkü en çok düşünmek için müsait olduğu vakitler bunlar. Hayal gücünün en güzel olduğu vakitler gece olduğu için biz erkekler gece vakti aklımızdan kim bilir neler geçiyor neler.

Kendi fantezilerini ilişkilerinde kadına yaşatamayan erkekler telefon seks hatlarında nedense tam bir porno yıldızı oluyor bunun sebeplerini daha önceki konularda da belirttiğim gibi özgüvensizlik. Kadınlara açık olmak ilişkilerinde seks delisi olmak anlamına gelmez sadece seks esnasında açık olursanız o da size açık olur. Yalnız kaldıklarında bizler gibi kadınlarında tehlikeli olduğu açıkçası çokta doğrudur.

Tabi biz erkekler kadar hızlı boşalamayan kadınları tatmin etmek daha da zordur. İşte burada tam işlevlik araya giriyor. Her yorulduğunuz kadından değil kendinizden biraz ödün vermeniz gerek İslam da cinsellikte bile ilk kadını mutlu edeceğiniz apaçık yazıyor.  Belki siz sakso çektirmek istersiniz söyleyemezsiniz ama o kadın sizin açık olmadığınız yüzünden size de vajinasını yalatmak istediğini söyleyemez. O yüzden her zaman derim seks utanç verici bir şey değil açık olun yahu açık. Bu dünya zaten onun üzerine kurulmuş o yüzden ilişkilerde ne kadar açık olursanız o kadar mutluluğa ereceksiniz.

Onların geç akıtması sorun olsa bile yine de sadece kendinizin boşalmasına sonu biran önce getirmeye odaklanmayın bu sefer onu hiç saymış olursunuz ve kadında hemen işi bitince kalkmak ister. Onunla gece sohbet hattı da seks yapın bu onun çok hoşuna gidecektir emin olun, kadınlar erkekleriyle yatakta sohbet etmeyi emin olun ki çok sever.