Anasayfa » Telde Sex » Erotik Seks

Erotik Seks

Erotik Seks insanları eşleri bir yandan usandıran bir yandan evlilik kurtaran durumlardır arkadaşlar. Yatakta iyi olamayan bir erkeği kesinlikle bir kadın kabul edemez ve istemez yanlış mıyım? Farklı fantezilerle birlikte yaşanabilecek bu seks deneyiminde kadın ve erkeğin beni dışında bazı alet ve edevatlara da ihtiyaç duyulur. Erotik Seks çağımızın düz ilişkileri dışında öğrenilmesi gereken en zevkli seks hali de denilebilir, hadi biraz örneklerle açalım. İki tarafta bambaşka bir kimliğe bürünüyor, olması gerekenden daha üstün bir performansla sanki savaş varmış gibi bir atmosfer oluşuyor. Ama bu durum fiziksel açıdan daha çok hayvansı, kişilik açısından daha çok faşist bir boyut.

Erotik Seks Nedir ?

Eğer bu işin devamlılığını istiyorsanız kesinlikle ilk önce onu mutlu edeceksiniz bu sefer yaptığınız seks daha fazla işe yarayacaktır emin olabilirisiniz. Ve cinsel dürtüleri belli bir noktadan zirveye taşımak birçok sanal market veyahut seks marketlerinden temin edebileceğiniz birçok değişik ürünle mümkün. Bu anlamda kadın daha fazla seks objesi haline gelebiliyor. Vücut çorapları, enteresan iç çamaşırları, kelepçe, kırbaç gibi psikopatlık boyutu içeren aksesuarlarla donatılan kadın erkeğinin duygularını ele geçirip onu baştan aşağı etkilemek adına gizli tavizler veriyor, arkadaşınızı zevk noktasına çıkartacak cinsten tavizler.

Erotik Seks Telefon Numaraları

İşte bu konun en detayı burada diyebilirim bu örnekleri kaçırmayın. Erkek de kadında basit diyalog ve pozisyonlardan tatmin olmadığı için azdırıcı hal ve hareketlerde bulunuyor hatta bunu müziklerle destekliyorlar, kadın belli dans figürleri ile seks arkadaşınızı duygularını açığa çıkarıp erkek de onu izlerken daha çok arzu ve isteği artacaktır. Popo dansı seksi diye de adlandırılan bu yöntem de iki taraf birbirini dans ve dokunuşlarla tahrik eder. Usanmadan yapacağınız sekslere mutlaka ilişkide yeni şeyler ekleyin derim yoksa bir süre sonra ilişki diye bir olay ortada kalmayacak.  İslam da cinsellikte bile ilk kadını mutlu edeceğiniz yazıyor o yüzden işinizi bitirip uyumayın çünkü daha yeni başlıyor. Kadınların en dert ettiği hatta milyarlar vererek jigolo aramasını şuan anlamaktayız. Günümüz erkekleri artık kadınları hiç önemsemiyor işini bitirip kalkıyor.