Anasayfa » Sex Hattı » Erotik Seks
Erotik Seks

Erotik Seks

Rol model kadını alalım, ilk öncelik KOKU algıyı ve çekimi tavla da attığımız zar gibi olmazsa olmaz olan koku kimyasalı bol olan doğal dışı kokular değil şuan bahsini geçirmek istediğim ten kendine has ten kokusu ne hoştur ki kendi kokusuyla erotizmi hatsa faya getirenlere, çünkü doğallık ile başlayan ister duygusal ister hedef sadece seks olsun sonuç iki tarafı da mutlu edecektir. Erotik seks çağımızın düz ilişkileri dışında öğrenilmesi gereken en zevkli seks hali de denilebilir, hadi biraz örneklerle açalım. Farklı fantezilerle birlikte yaşanabilecek bu seks deneyiminde kadın ve erkeğin beni dışında bazı alet ve edevatlar da ihtiyaç duyulur. Ve cinsel dürtüleri belli bir noktadan zirveye taşımak birçok sanal market veyahut seks marketlerinden temin edebileceğiniz birçok değişik ürünle mümkün.

Orospularla Erotik Seks

Ama bu durum fiziksel açıdan daha çok hayvansı, kişilik açısından daha çok faşist bir boyut. Erkek de kadında basit diyalog ve pozisyonlardan tatmin olmadığı için azdırıcı hal ve hareketlerde bulunuyor hatta bunu müziklerle destekliyorlar, kadın belli dans figürleri ile partnerinin duygularını açığa çıkarıp erkek de onu izlerken daha çok arzu ve isteği artacaktır. TANTRİK seks diye de adlandırılan bu yöntem de iki taraf birbirini dans ve dokunuşlarla tahrik eder. Bu anlamda kadın daha fazla seks objesi haline gelebiliyor. Vücut çorapları, enteresan iç çamaşırları, kelepçe, kırbaç gibi psikopatlık boyutu içeren aksesuarlarla donatılan kadın erkeğinin duygularını ele geçirip onu baştan aşağı etkilemek adına gizli tavizler veriyor, partnerini zevk noktasına çıkartacak cinsten tavizler. İki tarafta bambaşka bir kimliğe bürünüyor, olması gerekenden daha üstün bir performansla sanki savaş varmış gibi bir atmosfer oluşuyor.

Çığlıkla giriş yaptığım çünkü yazarken bile zevk aldığım konulardan biride erotik seks hayal dünyanız da nasıl bir erkek ya da nasıl bir kadın arzu ederdiniz, kabul edelim hepimizin içinde dişi veya erkek bir aslan yatar, bazıları oldukça vahşi bazıları ise uç noktalar da gündem farklı hatta fantastik denilebilecek kadar aykırı yaşamayı sever.

Çıtırlarla Erotik Seks

Bitmek bilmeyen erotik hayallerinizi anlatacak veya yaşayacak kimseniz yok mu? Biraz öncesine kadar belki yoktu, ama şu an kesinlikle var. Bu platformda bulunan istediğiniz herhangi çıtır bir hatunla erotik seks sohbetlerinin tam içine rahatlıkla dalış yapabilirsiniz. Gerçekten size kendinizi bir seks makinesi gibi hissettirecek bu erotik seks sohbetlerinin içinde bulunmaktan inanılmaz keyifler alıp, tüm içinizi boşaltmış bir şekilde çıkacaksınız.  Duygularınızı ve düşüncelerinizi frenlemeden yapacağınız sohbetlerde kendinizi gerçek anlamda rahatlamış ve arınmış hissedeceksiniz. Telefonda azgın bir şekilde konuşan kadınların olduğunu bilmek sizin de içinizi kıpır kıpır etsin ve içinizdeki sese de uyarak hemen harekete geçin anında erotik görüşmeler yapın, kendinizi bulun.