Anasayfa » Sex Hattı » En Ucuz Sohbet Hattı Fiyatları

En Ucuz Sohbet Hattı Fiyatları

En ucuz sohbet hattı fiyatları dediğim gibi 80krs fiyatlarında, yalnız önerdiğim bir konu var. Sohbet hatlarında ki bazı şirketler, müşteriler için ciddi anlamda güzel tarifeler oluşturup bunları GSM operatörlerine sunmaktadır. Hiçbir yerde reklamlarını görmüyorum demeyin.

Bu şirketler tamamen olgunca profesyonel mecraya ulaşmışlar amaçları sadece para değil. Karşısındaki müşterinin de mutluluğuna önem vermektedir. İki yöntemin arasında çok fark olmasa da akla yatan kesinlikle tarifedir. Nede olsa bu bir zevk işi dokunamadığın birisine neden o kadar para vereceğiz ki değil mi? Sizde benim gibi düşünüyorsanız kesinlikle kazanacaksınız emin olun bu alanlarda deneyimi olan kişilerle çok konuştum ve bilgilerimi size aktarıyorum bilinçsizce zevk uğruna paranızı sokaklara dökmeyin.

Ucuz Sohbet Hattı Nasıl Aranır ?

Paketlerde 60 dakikası üzerinden hesaplanılarak giden şirketler işi biraz daha profesyonel hale getirip en çok seçilen olmak istiyorlar. Bu yüzden işlerini tarifelere dönüştürerek müşteri çekmektedirler. Eğer ki fazla param yok ama yinede bu zevkten mahrum kalmak istemiyorum diyorsanız kesinlikle tarife uygulayan şirketlerden paket almanızı tavsiye ederim.

Hatların çoğu farklı mekanizmada işler kimi tarifeler üzerinde gider kimi şirket de vakit üzerinden hesaplayarak gider. Vakit yani dakika olarak hesaplayan şirketler daha fazla kazanmaktadır.

En ucuz sohbet hattı fiyatları dakikası 80 kuruş olarak gösterseler bile bu pek inandırıcı değil açıkçası. Ülkemizde bu durumda yurt dışında ki gibi işlemese bile elbette bunun bir gideri var. Ya TL olarak ya da ay sonu faturası olarak kesinlikle yansır, bunun için fiyatları dikkatli araştırmanız gerek diyorum.

Ucuz Sohbet Hattı Nedir ?

Bu şirketlerin sosyal medya da reklam vermeleri yasak ve yasal olmadığı için reklamlarını internet ödemeleri (adsense) yerlerde vermektedirler. Araştırma yapacağınız zaman internete en ucuz sohbet hatları yazdığınız da eminim 50 den fazla site çıkacaktır. Bur da vereceğim tavsiye en üstten ilk üçüne tıklamanız ve incelemeniz yeterli olacaktır. Çünkü en baba reklamları veren ilk üçtedir bunlar aralarında rekabet yapar ve önlere çıkar. Yani bir adam sitesine yüklü reklam veriyorsa ki o da sitesine güveniyordur. Araştırmalarınızda ilk üçten sonra pek bakacağınız yer kalmayacaktır ve işinize yeterli olur.