Anasayfa » Telefonda Sohbet » Cep Sohbet Hattı

Cep Sohbet Hattı

Çoğu zaman erkeklerin kadın arayış biçimi çok değişiktir şunu öncelikle söyleyeyim ki direk yatmak istediğiniz ve devamlı istediğiniz kişiyi kesinlikle google da bulamazsınız bunun için uğraşmanız gerek. Sosyal medyada fazla bir uğraşınız yoksa sosyal özrü olan birisiyseniz bu devirde kadınlarla da tanışmak çokta mümkün değil açıkçası.

Konuya nereden bakarsanız bakın cep sohbet hattı her erkeğin sevdiği konulardır. Bir bayanla sohbet etmek hem insan ruhunu hem de tatminlik konusunu yüceltir. Kimi erkekler sohbeti az tutup direk konuya atlama meraklısı olup her şeyi kaybeden tiplerdir kesinlikle bunlardan olmayın bayanlar aceleyi sevmez. Bir bayanla amacınız direk yatmak ise bunu ona belli etmemeniz gerek bunun nedeni ise onu kullanmış gibi gözükmememiz lazımdır.

Günümüzün artık 7’den 70’ e herkes sosyal medya kullanıyor. Sizinde bu duruma ayak uydurmanız gerekir ki kendinize uygun birisini bulup tanışın. Kadınlar artık sosyal erkekleri seviyor diyebiliriz gittiğiniz her yerde konum atarak hikaye vb fotolar atarak kendinizi bu şekilde öne sürebilirsiniz, nerde ve ne zaman kimin sizden etkileneceğini asla bilemezsiniz. İntsa bunun için çokta yeterli hatta fazlası bile var. Fotoğraflarınız azcık kaliteli ve az biraz da takipçiniz varsa bu olay sizin için yeterli olacaktır diyebilirim.

Herkes güzel bir devamlı ilişkisi olsun ister ama bunu sabırla beklemez kadınlardan direk istediğini almaya çalışır bu çok yanlış bir davranış biçimidir. Bir kadınla sadece yatacaksanız bile bunu en özenli şekilde yapmak gerek ki o da size istediğinizi versin.

Eğer kadınları kolay tavlamak istiyorsanız görselliği güzel mekânlarda sık sık fotolar paylaşmanızı öneririm, şimdi ki kadınların hepsi araba tutkunu olmuş ve bu denli şeyleri sever olmuş. Cep sohbet hattı bölümünde dediğim gibi en önemli faktör sosyal medyadır dikkat çekmek istiyorsanız mutlaka tutulan mecralardan kullanmanız gerekir yoksa ünlü veya şöhret değilseniz milyar dolarlarınız yoksa sizi nereden tanıyacaklar değil mi? O yüzden kadınlarla tanışmak için ilk yapmanız gereken şey sosyal medya hesabı açıp düzene koymaktır. Unutmayın fotoğraflar ve gittiğiniz mekânlar çok önemli şimdiden söyleyeyim.